Світ з вікна машини

February 10th, 2013 @ 21:40

Найчастіше, коли кудись їду, я все ж таки за кермом. Але не завжди: сам втомлююсь та й не такий вже жадібний до кермування. І ось тоді, коли пересідаю на крісло пасажира, то до рук одразу береться камера, — хіба би вночі їхали, тоді вже не маньячу. Так накопичуються знимки з вікна машини, яке, подекуди, все ж таки відкривається, адже ніякий поляризатор не врятує від бліків.

Тогоріч, в ході поїздки на Поділля, я отримав кілька приємних (мені) кадрів авансом, то ж не дуже сподівався на фотографічну вдачу в подальшому, та дарма. Направду кажучи, видалась дуже фотографічно успішна мандрівка. Вирішив собі відкласти окремо той світ з вікна машини, — все ж таки не такий вже й сірий він, той світ :)

 
#1. Аванс — трошечки від Львова від’їхали і… отакої!

Світ з вікна машини © 2012 Alex Nedovizii

 
#2. А як те листя, що на дорозі, злітає за машиною! Ух…

Світ з вікна машини © 2012 Alex Nedovizii

Наступний кадр вже був показаний раніше, але в цю підбірку має ввійти, оскільки теж зроблений з вікна машини. Цього разу шкло було опущене і задувало вельми, але воно ж того вартувало…

 
#3. Прапор її величності Осені.

Світ з вікна машини © 2012 Alex Nedovizii

 
#4.

Світ з вікна машини © 2012 Alex Nedovizii

 
Ось і все. Повибираю принагідно ще таких знимок, треба ж зробити остаточний висновок, чи є якийсь позитивний результат і чи варто, як наслідок, продовжувати виконувати такі дії?

Записано в: Україною 4 коментарів Мітки: , , , , ,
 • dyak

  Саша, вирізай люк над пасажирською сідушкою :)

  • Шкода :’(
   Та й вікна разом з оглядом через лобове як правило вистарчає.

   Хоча, Ти мені пригадав, як ми в перший візит до Чорногорії їхали автобусом в гори. Перед нами їхала якась маленька машинка, якраз з відкритим люком, звідки час від часу випихалась рука з мильничкою і щось клацала. Але голову не випихали :)))

 • Дії продовжувати однозначно варто, навтіь просто для себе. Ці знимки Тобі говорять більше, ніж будь-кому іншому.

  • Треба позбирати знимок докупи, аби можна було подивитись, чи вони хоч більш-менш толкові. На разі хочу вірити, що толкові. А як буде – так буде…

Працює на Wordpress.
© 2008-2016 Alex Nedovizii.