Схоже, то була румба

28 Травня, 2010 @ 0:04

[ Не понятно по-украински? Тыкать здесь! ]

Схоже, але я не пригадую. Це фото подобається мені настроєм і все тут.

Щодо походження румби – варто заглянути у Вікіпедію (RU, UA) – але коротко я процитую наступне, бо воно напряму стосується цього захопливого танцю:

Першочергово румба — це сексуальна пантоміма, що зображує стосунки чоловіка та жінки. Поширений міф — це сприймання її змісту як любовну гру закоханих і виявлення її у танці. Але це зображення скоріше трагічного невзаємного кохання, що відображається у стриманих і напружених рухах. Танець ввібрав у собі характерні риси закоханого латиноамериканського чоловіка — силу, впевненість, чуттєвість, бажання сподобатись жінці й деяку агресивність. Жінка дражнить партнера, спокушує, манить його за собою, щоб потім знехтувати його почуттями й піти до іншого. Але понад усе румба є танцем пристрасті, кохання і романтичності.

Але досить з розмовами, напевно. Перейдемо до картинок. Спалах не спрацював, тому експозиція була скоригована, а ISO відповідним чином перераховане із врахуванням завданого push-ефекту.

Rumba © 2010 Alex Nedoviziy
f = 45 мм, 1/60 сек, f/4.0, ISO 1250

Маючи досить хорошу підбірку гарних прикладів конкурсної румби (зараз я вже розумію, що вона кардинально різниться від румби для шоу типу “Танців з зірками” чи “Strictly come dancing” BBC-шного) пропоную декілька гарних прикладів і Вашій увазі.

Цей запис є водночас експериментом “двомовності” з допомогою Google Translate. Намагаюсь писати текст, який автомат перекладе адекватно.

Записано в: Бальні танці 9 коментарів Мітки: , , ,
Працює на Wordpress.
© 2008-2020 Alex Nedovizii.