Дорожнє

27 Березня, 2013 @ 23:11

Сьогодні у мене якийсь день графомана, але нагадали, то вже напишу.

Вчора ввечері, як періодично останнім часом, їхав через центр. І щось спонукнуло поспостерігати за поведінкою людей. Різних людей: тих, хто за кермом і тих, хто пішки, в транспорті і на роверах. Був не те, щоби заскочений, а «розкатаний в блін», як каже один мій знайомий.

Отже, львів’яни, ось вам задача. Ділянка вулиці Дорошенка від проспекту Свободи до зупинки трамваю в напрямку вулиці Словацького проїзна (без порушень ПДР) за 2..3 хвилини (це близько шостої години вечора, між іншим). Увага, запитання: скільки осіб в розрізі по категоріях порушили ПДР тим чи іншим чином в межах цих трьох хвилин та 135 метрах? Відповідаю. 18 автомобілів (об’їзд трамвая з виїздом на трамвайну колію зустрічного руху, п. 11.9 ПДР), 47 пішоходів (перехід вулиці в не дозволеному для цього місці) та 3 ровериста з 4х, які там проїхали.

На секунду: 9 з 10, хто за кермом, від третини до половини пішоходів… Подумайте над цим.

 
P.s.: одну тітку впевнив, що не варто «от я спеціально вибіжу на дорогу і йтиму поволі, щоби мене чекали», розповівши їй задачу про гальмівний шлях машини та вартість лікування перелому гомілкової кістки (2 місяці в ліжку, $2000, рік з обмеженнями в русі). Але ж всім не поясню…

Записано в: Автомобільне, Потік свідомості 4 коментарі Мітки: ,
Працює на Wordpress.
© 2008-2020 Alex Nedovizii.