Comacchio, #1

22 Лютого, 2016 @ 20:52

Комаккьйо (італ. Comacchio) – це містечко в провінції Емілья-Романья в Італії з населенням 23 тис. осіб… нє, не так.

Вирушайте зі мною в незабутню подрож глибинкою Італії, аутентичним містечком Комаккьйо в провінції Емілья-Романья! Ми побачимо тисячолітню історію… нє, теж не то :)

Буду простіше. Як нас занесло в Комаккьйо? Та майже випадково: поки ми думали, де в основному перебувати в Італії, шукали паралельно щось цікаве для радіальних прогулянок-поїздок. Включив собі фотографії на Гугломапі та й кручу туди-сюди, неподалік від Падуї знайшлося містечко біля моря. Нє, не Одесса. Я ж не казав «город у моря»!

Як і очікувалося, ми побачили доволі таку автентичну Італію, не вельми туристичну (хоча трохи було). Ніяких напружливих натовпів туристів з палками-само..ми та гостей зі Сходу. Щоправда, італійців теж було негусто: по дорозі стали в корок і до Комаккьйо допхали вже на більш-менш час сієсти. Скажу одразу, якщо хтось хоче повторити ці здобутки, — готуйте взуття з тривкою підошвою (камені під ногами – ай!) та по відру води на людину. Принаймні, я інакше пережити спеку не можу. А вона там є! Далі – трошки фотографій (більше, традиційно, буде на Клюмбі).

Оновлено: місцеві поправили, що правильно – Комаккьйо, а не «Комаччіо», як я писав раніше.

Comacchio, Emilia-Romagna, Italy © 2015 Alex Nedovizii

(більше…)

Filed under: Подорожі 4 коментарі Article tags: , , , , , , , ,

Краєзнавче #1

22 Лютого, 2016 @ 20:30

Відкрию собі таку серію записів, колись буде цікаво почитати, може…

Цікаво часом дослідити оточуюче середовище. Ось в Олімпійському парку мене цікавила певний час назва “вулиці” – Spiridon Louis Ring. Ring – то ясно, кільце, а от ім’я не надто німецьке. Так я про це і не згадав би, якби цими вихідними не зайшла розмова про марафонську дистанцію та рекорд часу на ній.

Отже, виявилося, що Спірідон Луїс (гр. Σπυρίδων “Σπύρος” Λούης) – грек, який в 1896 році здобув першу перемогу на марафонській дистанції в “сучасних” Олімпійських іграх. Так от… Рекордний час, встановлений ним, склав 2:58:46 та протримався до 1900 року. На цей раз “перемогу” здобув француз Michel Théato.

P.s.: тішитимуся, якщо це комусь крім мене цікаво.

Filed under: Потік свідомості Comment (0) Article tags: ,
Працює на Wordpress.
© 2008-2020 Alex Nedovizii.