Інколи беру з собою під час поїздок роверком не тільки каву, але й фотоапарат. Добре, що в Юлі є маленька бездзеркалка :) мацьопка, але по якості, як колись вже зазначав, не поступається ВЧД.
Ніби й написав би щось щодо прогулянки, але й написати толком нічого. Вони майже завжди такі: лісок, озера, гори. Багнючка, щебінь, грунтівочка. Така от моя велобаварщина…
![Баварія © 2016 Alex Nedovizii](http://static.alexnedovizii.com/travel/Deutschland/Bayern/Osterseen/DSC05864.jpg)
![Баварія © 2016 Alex Nedovizii](http://static.alexnedovizii.com/travel/Deutschland/Bayern/Osterseen/DSC05866.jpg)
![Баварія © 2016 Alex Nedovizii](http://static.alexnedovizii.com/travel/Deutschland/Bayern/Osterseen/DSC05869.jpg)
![Баварія © 2016 Alex Nedovizii](http://static.alexnedovizii.com/travel/Deutschland/Bayern/Osterseen/DSC05870.jpg)
* * *
Навряд чи когось цікавитиме маршрут, але для себе лишу, аби не шукати потім колись.