Кажуть, діти або чисті, або щасливі. Великі діти теж :)
Сьогодні з колегою (хм, правда думав, що я один такий вар’ят) традиційно побігали перед обідом. Традиційна відстань (6 км), один з традиційних маршрутів, яких, на щастя, є декілька в околицях офісу. Тільки погода була нетипова: дощило.
Поки біг, то думав, що в дощ я давно вже не гуляв, не їздив ровером і не бігав. Але ж дарма: такого свіжого повітря годі й шукати, навіть в лісі біля хати не таке. Власне, востаннє я бігав під дощем якраз в тому лісі минулого літа, а єдиним бажанням було, аби дощ подовше не закінчувався. Ніби й вар’ятство трохи, але дихання та емоції просто через край.
Ось така вона, ендорфінна залежність.
|
Довгу перерву зробив. Непорядок.
Свіжі спостереження щодо плавання кролем + певні моменти про обладнання.
- Висновок попереднього разу (Добре відпрацювавши дихання кліпса на ніс вже й не така необхідна – вода не заливається.) треба скоригувати, додавши, що:
- Тренер казав тримати писок не під 90° до площини води, а десь під 45°; це дозволяє дивитися вперед і вода справді не заливається. Раніше я то успішно забув.
- Юля помітила, що я надто “глибокий” поворот на плече роблю, коли вдихаю; відтак, варто звернути увагу. Якщо майже торкнутися підборіддям плеча на вдоху – вода теж не заливається.
- Думка купити великі лопатки (для тренування сили/витривалості) була файною.
- Трошки щодо електроніки:
- Маю нагоду потестувати Garmin Forerunner 920XT – на відміну від мого Suunto Ambit 2 краще визначає стиль (безпомилково) і менше помиляється у визначенні кількості басейнів (розворотів).
- Вміє рахувати кількість спалених калорій :) навіть без датчика пульсу.
- В outdoor-фічах суунті він зливає.
- Для власників Garmin’івських годинників є файний сайтик Swimming watch tools, який дозволяє поправити інтервали, склеїти/розділити некоректно визначені сегменти і т.д. В нотатки, поруч з .FIT file tools.
|