Як я провів літо

1 Вересня, 2014 @ 20:06

Видел весной в зале много людей, которые готовились на море.
Странно: на море они не приехали…

(замість епіграфа)

Якщо чесно, я й гадки не мав, що покупка велосипеда вчинить таке «диво». Крутіння педалей мені сподобалось і за літо я подолав ніяк не очікувані 908 км. Тут слід зазначити, що кілометраж набутий ровером, бігом, вплав, пішими походами.

Не останню чергу відіграє програмка-крокомір на телефоні, доволі точно рахує.

Отже, як я вже сказав, не мала баба клопоту — купила поросє… А я купив не поросє, а роверко. Маючи компанію таких же пришелепкуватих і стан звичайного офісного айтішника-дохляка я лише посміхався на коментар продавців стосовно «за сотню-другу кілометрів приїдете на техогляд». Знав би я, як швидко та сотня-друга набереться…

Найбільше запам’ятались:

  • Басівка-Годовиця-Наварія з Євгеном та Ромком. Перший політ :)
  • В Зашків на каву з Браммсом, Євгеном та Ірою — перші кілометри грунтівкою.
  • Сколе-Корчин-Стрий з Ромком. Вперше засраччями.
  • 7 парків — соло-закатка під настрій в неділю парками Львова.
  • До Янівського ставу сільськими дорогами та лісом з Ромком. Чудові лісові та сільскі грунтівочки.
  • МТВ на скелі Довбуша. Засраччя, багнюка, дощ, кам’янистий спуск, пальці болять від тиснення гальм. Шалена вкрутка в Сколе і …й собачий в плані посадки на потяг (за наявності квитків та багажних квитанцій — круто детективна історія). З Браммсом, Діваном, Ромком та Вєталем.
  • Минулопонеділкове соло (Назар сплив з теми) за маршрутом Солонка-Наварія-Басівка-Оброшине. Смачнюща кава біля оз. Глинна Наварія :)

Шкода, що гір було мало. Але так складалось. Зараз сподіваюсь дещо відігратись — тим чи інакшим чином — аби ситуація та зміни в житті не завадили отруєнню свіжим повітрям :P

Записано в: Потік свідомості 2 коментарі Мітки: , , , ,
Працює на Wordpress.
© 2008-2020 Alex Nedovizii.