Stará Ľubovňa

27 Травня, 2013 @ 18:33

Складалося так, що нам треба було в квітні катнутись через польський кордон. На початках цієї затії думали, що поїдемо знову в Польщу, як на початку березня, але потім трошки змінили плани, бо друзі спокусили нас Словаччиною, а якщо точніше, то Попрадом. Маршрут з достаменно відомою дорогою був, то ж я почав «пилососити» Wikimapi’ю вздовж нього. Тут варто зазначити, що це для мене майже звична (вже) процедура, адже знаходиться доволі багато цікавого. За наявності часу та долі авантюризму, наполегливо рекомендую.

Так в нашому маршруті опинився замок в Старій Любовні. Разом зі скансеном, що поруч із замком. Ні туди, ні туди ми не попали. Насправді як би ми не гнали з кордону, все одно не встигли б: в квітні туристичний сезон ще не розпочатий і останні туристи, яких допускають (в суботу) в замок, заходять о другій. Ех, нема на них мудрого раві з анекдоту («У всех шабат, у меня четверг»)!!

По цій простезній причині, що стала обставиною непереборної дії, пообідали з горя в кафе біля замку та покотились в Попрад. Зрештою, до того ми погуляли по Бардейову (досі згаданому аж однією знимкою) та пуцьнули кілька пейзажиків по дорозі. А до цього замку є привід приїхати ще, як і до Словаччини загалом, бо країна сподобалась нам обом.

 
#1. Втекли від дощу в Бардейові. Порушую: зупинився на узбіччі попуцяти замок телевиком.

Stará Ľubovňa, Slovakia © 2013 Alex Nedovizii

 
#2. Клацнув знизу. Матиму собі таке…

Stará Ľubovňa, Slovakia © 2013 Alex Nedovizii

 
#3. І тако, вже їдучи до Попрада.

Stará Ľubovňa, Slovakia © 2013 Alex Nedovizii

Записано в: Подорожі 3 коментарі Мітки: , , , ,
Працює на Wordpress.
© 2008-2020 Alex Nedovizii.